Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту
Чернігівського національного технологічного університету
Тип публікації
Монографія
Назва публікації
ДЕТІНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В КОНТЕКСТІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Ключові слова
економічна безпека, національна економіка, детінізація
Автор
Маргасова Вікторія Геннадіївна
Рік публікації
2014
Мова
Українська
Аннотація
У монографії комплексно розкрито концептуальні підходи та основні етапи дослідження тіньової економіки. Вдосконалено та систематизовано основні етапи тінізації економіки України. На основі комплексного аналізу досліджено та розроблено організаційно-управлінські засади детінізації економічної діяльності у національному господарстві. Прослідковано еволюцію поглядів різних економічних шкіл та напрямів відносно причин тінізації, проаналізовано методики оцінки обсягів і рівня тінізації національного господарства на сучасному етапі, детінізації економіки.
Визначено основні риси, що характерні для функціонування тіньової економіки в Україні. Виявлено різноманітність методів оцінки тіньової економіки, за допомогою яких можна кількісно оцінити її загальнодержавні масштаби. Запропоновано алгоритм оцінки обсягів тіньової діяльності в економіці України.
Монографія розрахована на наукових співробітників, викладачів, аспірантів, магістрів та студентів економічних вузів, а також може використовуватись у практичній роботі, оскільки містить ряд роз'яснень методичного характеру з використанням діючих нормативних актів законодавчого та інструктивного характеру.
Посилання
http://ekona.org.ua/repository/view/426/
Скачати публікацію
Назва файлу
monografija-detinizacija-2014.pdf
Розмір
1kB
Переглядів
185
Скачувань
680
Скачати публікацію Скачати програмне забезпечення для перегляду PDF документів