Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту
Чернігівського національного технологічного університету
Тип публікації
Монографія
Назва публікації
ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ
Ключові слова
фінансові інструменти, державна політика, економічний розвиток
Автор
Маргасова Вікторія Геннадіївна
Рік публікації
2018
Мова
Українська
Аннотація
У монографії комплексно обґрунтуванно та розроблено практичні рекомендацій щодо удосконалення фінансових інструментів державної політики економічного розвитку України. Запропоновано розглядати фінансові інструменти як складову соціально-економічного розвитку, яка ґрунтується на використанні та реалізації сукупності економічних, правових та організаційних заходів, методів, форм, механізму фінансово-економічного регулювання відповідно до стратегічних пріоритетів розбудови держави з метою забезпечення збалансованого, довгострокового розвитку національної економіки. Досліджено зарубіжний досвід використання фінансових інструментів державної політики економічного розвитку в країнах ЄС.
Здійснено оцінку діючої практики формування та використання фінансових інструментів державної політики економічного розвитку України в контексті забезпечення конкурентоспроможності країни в сучасних умовах.
Обґрунтовано основні напрями удосконалення ефективності використання фінансових інструментів державної політики економічного розвитку. Запропоновано комплексний інтегрований показник оцінки ефективності бюджетної політики. Визначені шляхи ефективності управління коштами місцевих бюджетів.
Монографія розрахована на наукових співробітників, викладачів, аспірантів, магістрів та студентів економічних вузів, а також може використовуватись у практичній роботі, оскільки містить ряд роз'яснень методичного характеру з використанням діючих нормативних актів законодавчого та інструктивного характеру.
Посилання
http://ekona.org.ua/repository/view/428/
Скачати публікацію
Назва файлу
monografija-maket-gotovo-2018.pdf
Розмір
1kB
Переглядів
196
Скачувань
449
Скачати публікацію Скачати програмне забезпечення для перегляду PDF документів